Gdy technologia styka się z gastronomią…

Samodzielne zarządzanie lokalem gastronomicznym nie należy do zadań najłatwiejszych. Należy bowiem wziąć pod uwagę ogrom czynników, od których zależy sukces lub porażka prowadzonej działalności, poza oczywistymi jak lokalizacja przy znanej atrakcji turystycznej lub popularnej plaży, wymienić można także zarządzanie personelem, organizowanie dostaw, drukowanie paragonów, przygotowywanie promocji, czy w końcu – ewidencjonowanie sprzedaży. Na szczęście jednak w lwiej większości tych zadań wyręczyć nas może oprogramowanie przygotowane przez firmę Poster.

 

Jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się o niej i o jej ofercie nieco więcej, warto zapoznać się z treścią strony internetowej przedsiębiorstwa – znaleźć ją można pod adresem www.JoinPoster.com. Teraz jednak przejdźmy do dokładnej analizy funkcji, jakie oferuje nam program, który ma zostawić inne systemy pos do restauracji w tyle. Doskonale wiemy bowiem, że dla przedsiębiorcy najważniejszym jest, czy taka inwestycja się zwróci, a jeżeli tak to kiedy.

 

Nietuzinkowe podejście do biznesu

Firma Poster pragnie położyć kres starym, skostniałym rozwiązaniom, które niejednokrotnie generują więcej kosztów niż zysków, tym samym uniemożliwiając właścicielom lokali gastronomicznych inwestowanie w dalszy rozwój działalności. W przypadku omawianego systemu POS sytuacja ma się zgoła odmiennie, bowiem mamy tu do czynienia z prawdziwą technologiczną perełką. Wszelkie dane przetwarzane przez oprogramowanie są regularnie przesyłane do serwerów w Chmurze, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nawet w sytuacji nieautoryzowanego dostępu czy kradzieży naszego smartfona lub tabletu informacje nie zostaną utracone ani zmodyfikowane bez naszej wiedzy. Co więcej, będziemy mogli edytować, usuwać lub też rozszerzać bazę danych do woli i to z dowolnego zakątka świata. Wystarczy bowiem dostęp do Internetu, aby przy pomocy intuicyjnego i komfortowego w użytkowaniu interfejsu śledzić wygenerowane raporty, stan magazynowy restauracji, czy też oferowane obecnie klientom bony rabatowe. Na co jeszcze możemy liczyć, jeżeli zdecydujemy się na zakup flagowego produktu przedsiębiorstwa Poster? Oto krótka lista przydatnych opcji:

 - Szybki dostęp z każdego miejsca na świecie,

 - Praca w trybie offline oraz w trybie sieciowym,

 - Pełne bezpieczeństwo danych,

 - Szybkie generowanie oraz drukowanie zarówno bonów promocyjnych i rabatowych, jak i paragonów fiskalnych,

 - Łatwe i komfortowe zarządzanie stanem magazynowym restauracji,

 - Możliwość skonfigurowania systemu w ciągu 15 minut od momentu jego instalacji,

 - Intuicyjna ewidencja sprzedaży,

 - Elastyczne plany abonamentowe,

 - Doskonały stosunek jakości do ceny.

 

Asystent zarządzania restauracją

Z poniższego artykułu wywnioskować można, że przedsiębiorstwo Poster oddało w ręce użytkowników potężne narzędzie, które pozwoli im do minimum ograniczyć ilość formalności podczas codziennego zarządzania lokalem gastronomicznym, a także bezpośrednio przełoży się na generowanie przez prowadzoną restaurację czy działalność pochodną zyski. Jeżeli już przy pieniądzach jesteśmy, warto sprawdzić, ile przyjemność taka będzie nas kosztować. Jak się okazuje, jeżeli prowadzimy nieduży biznes…to bardzo niewiele! Najtańszy pakiet POS możemy bowiem wykupić za jedyne 57 złotych miesięcznie pod warunkiem, że zdecydujemy się wykupić subskrypcję na rok z góry. Niemniej jednak, nawet jeżeli jesteśmy właścicielami doskonale prosperującej sieci restauracji, to nabycie oprogramowania w wersji najbardziej rozbudowanej również nie powinno stanowić dla naszej kieszeni poważnego ciosu, bowiem w takim przypadku musimy przygotować się na wydatek oscylujący w okolicach 240 złotych. Powyższy artykuł dobitnie pokazuje jednak, że jest to koszt całkowicie uzasadniony!

Article was added:

Add date:
Number of views: 191
Other articles
Jak ubrać się na plażę - poradnik
22
may
Zostało Ci już tylko kilkanaście dni do długo wyczekiwanego urlopu, a jeszcze nie zdążyłaś kupić stroju kąpielowego? Nie martw się – po przeczytaniu naszego artykułu będziesz wiedziała, jaki kostium wybrać, a także jakie dodatki najlepiej sprawdzą się w podczas dni spędzanych nad wodą.
read
Dlaczego wczasy w Bułgarii były, są i będą popularne
17
may
Czy wiesz, że Bułgaria znajdowała się na trzecim miejscu najchętniej wybieranych kierunków podczas sezonu wakacyjnego w roku 2018 przez Polaków? Raport opublikowany przez Polską Izbę Turystyki pokazał, że Bułgaria ponownie stała się hitem urlopowym wśród Polaków i ustąpiła miejsca jedynie Turcji oraz Grecji.
read
Planujesz wyjazd na wakacje i szukasz okazji, by zaoszczędzić na lokalnych atrakcjach? Skorzystaj z ofert grupowych
09
apr
Gruopon to platforma zrzeszająca ludzi zainteresowanych zakupem tych samych produktów lub usług. Na stronie udostępniane są kupony, które można wykorzystać podczas wizyty SPA, restauracji lub na dodatkowe formy rozrywki organizowane w danym mieście. Również wybierając się na wakacje, możesz zaplanować czas wolny, wykupując kupony jeszcze taniej – dzięki wykorzystaniu specjalnych kodów rabatowych. Zobacz, w jaki sposób zwiększyć oszczędności!
read

Reviews about Gdy technologia styka się z gastronomią… Dodaj komentarz

Nie mamy jeszcze żadnego komentarza :(
Bądź pierwszym, który go doda!
Replying to